Masáže

Hýčkejte své tělo a svou duši...

"Dotyk je to, co nás činí živými. Dotyk propojuje. Dotyk je jako milování duše s hmotou."                                                                                                                                                                                                                              Kiarsey          

Jarní probuzení - očista těla i duše

Citrusové éterické oleje, jako bergamot, grapefruit, pomeranč, nebo citron, cypřiš a jalovec, jsou v jarním období ideální. Pročistí dráhy jater a žlučníku a dodají radost a optimismus. Éterický olej z rozmarýny výborně rozproudí lymfua zimní melancholie se v jeho vůni rozplyne jako mlha,v ranním slunci :) Bylinný detoxikační čaj pak celou masáž vhodně doplní, dodá tělu potřebné tekutiny a odvede škodlivé látky.

45 min.......... 690 Kč/OS.

75 min.......... 990 Kč/OS.


Harmonizační aromaterapeutická masáž

Zejména dvouhodinová masáž je dokonalým rituálem zdraví a krásy, který zbavuje únavy, napětí a harmonizuje duševní i fyzickou rovinu a pomáhá předcházet onemocněním. Přináší hluboké uvolnění, které napomáhá regeneraci sil. Jako doplňková terapie je prospěšná při mnoha chronických i akutních onemocnění, například u bolestí hlavy, fyzické a psychické únavy. Samozřejmostí je individuální přístup ke klientovi včetně konzultace a namíchání směsi éterických olejů.         

Čokoládová masáž

Je dokonalá relaxační procedura s pěstícími a vyživujícími účinky na pokožku celého těla. Čokoláda má antidepresivní a povzbuzující účinky, zlepšuje pružnost pokožky, hydratuje a zanechává ji dokonale změkčenou a jemnou.

Procedura zahrnuje celotělový kávový peeling, čokoládový zábal a masáž pro výživu pokožky a dokonalé uvolnění.


Medová masáž

Je nejstarší, nejrychlejší a nejúčinnější detoxikační metodou, která využívá výborných detoxikačních účinků medu a kompresní techniky hmatů. Masáž se provádí opakovaně s aplikací teplého medu na záda a nohy.

Po masáži aplikuji pro zklidnění pokožky tělové máslo - kokosové mléko a med. Nedoporučuji při výrazném ochlupení, či alergii na med.