Masáže pro tělo i duši

Hýčkejte své tělo a svou duši...

"Příliš podceňujeme sílu doteku. Každý z nich má potenciál proměnit život..." 

                                                                                                                                                                                                                                            Leo Buscaglia

Harmonizační aromaterapeutická masáž

Zejména dvouhodinová masáž je dokonalým rituálem zdraví a krásy, který zbavuje únavy, napětí a harmonizuje duševní i fyzickou rovinu a pomáhá předcházet onemocněním. Přináší hluboké uvolnění, které napomáhá regeneraci sil. Jako doplňková terapie je prospěšná při mnoha chronických i akutních onemocnění, například u bolestí hlavy, fyzické a psychické únavy. Samozřejmostí je individuální přístup ke klientovi včetně konzultace a namíchání směsi éterických olejů.         

Chiromasáž

Velmi příjemná a zároveň vysoce účinná masáž obličeje a šíje pro hlubokou a intenzivní relaxaci a jemná manipulace k uvolnění krční páteře a svalů okolo ní. Blahodárně a účinně působí při bolestech hlavy, otocích v obličeji i stresu. Uvolňuje a čistí lymfatické dráhy v oblasti obličeje a krku.

Krystaloterapie

Harmonizace těla a duše pomocí drahých kamenů. Krystaloterapie je jedním ze způsobů, pomocí kterých lze obnovovat a napravovat proudění energie lidského těla (i harmonizace čaker), včetně možností relaxace a doplňování energie. Práce se záměrem.