Marma terapie

Marma - energeticko relaxační ošetření obličeje

Energeticko relaxační ošetření marmových bodů obličeje a hlavy, jehož cílem je uvolnit napětí v obličeji, zbavit klienta únavy, stresu, depresí a dodat mu potřebnou energii. Marma obličeje navozuje rovnováhu a harmonizuje organismus, odstraňuje neklid mysli, navozuje pocit hlubokého uvolnění, zlepšuje zrak a sluch, rozšiřuje vnímání, citlivost a intuici. Výsledky jsou viditelné, u ošetřovaného dochází k uvolnění rysů a "zkrásnění".:-)

  • Marma body propojují 3 energetická těla vzájemnou výměnu a informaci mezi nimi. Fyzické tělo, emocionální tělo, kauzální tělo. Jsou propojeny skrze nervy s čakrami.Slovo marma pochází ze sanskrtu, starověkého jazyka Indie a v překladu znamená tajný, citlivý, nebo zranitelný. 
  • Marma bod je místo se silnějším energetickým polem a často odpovídá určitému orgánu, který lze přímo ovlivnit stimulací příslušného marma bodu.Trojklaný nerv, je největší hlavový nerv. Má přímou vazbu na funkci zraku, čichu, sluchu a ovlivňuje dásně a zuby, je hlavním nervem, který přenáší vjemy - informace, ale i stres a napětí z hlavy do zbytku těla. 
  • Marma ošetření uklidňuje nervový systém, uvolňuje trojklaný nerv a napětí v obličeji, dává do pohybu lymfu, čistí a detoxikuje pokožku obličeje. 
  • Marma masáž uvolňuje zadržovanou energii, vyplavují se staré uložené, neprožité pocity a emoce, které nám berou energii a radost ze života. Staré a zadržované pocity nás doslova blokují, vytváří napětí v těle a obličeji . Životní energie nemůže volně proudit. Na fyzickém těle se zadržovaná energie projevuje problémy se zuby, váčky, krvácení dásní, problémy s očima, nebo sluchem. Dolní zuby nám pomáhají s ukotvením, zakořeňují nás v zemi. Horní zuby souvisí se spirituální sférou. Zubní dřeň funguje jako vyživující detoxikační a obranný systém. Vnitřkem každého zubu prochází energetický kanál, který souvisí s určitou čakrou a orgánem.

Marmové ošetření obličeje trvá 50 - 60 minut